top of page
Komerctransporta rezerves daļas

Komerctransporta rezerves daļas

Kravas auto, autobusu, piekabju, puspiekabju un speciālās tehnikas rezerves daļas

Neatkarīgi no tā vai tie ir riteņu gultņi, riteņu diski, riepas, stūres stieņi vai šarnīri, SIA Uniparts Baltic piedāvā kvalitatīvas rezerves daļas kravas automašīnām, autobusiem, puspiekabēm un piekabēm.


Noliktavā ir pieejams plašs rezerves daļu klāsts no  tādiem vadošajiem ražotājiem kā BPW, SAF Holland, ZF-Lemförder, Gigant, VALX, Febi, TRW, u.c..


Detaļu klāstā ir stūres pastiprinātāju sūkņi, stūres mehānismi, stūres stieņi, šķērsstieņi, trīsstūra sviras, ass atsaites, riteņu gultņi un rumbas.


Piedāvājumā ir arī kvalitatīvi vācu zīmola Winkler produkti, kas tiek ražoti sertificētās ražotnēs saskaņā ar visstingrākajām Eiropas Savienības kvalitātes vadlīnijām un standartiem.


sia Uniparts Baltic klientiem piedāvā zīmola ATHOS riepas un riteņu diskus no visiem oriģinālā aprīkojuma ražotājiem un plašu aksesuāru klāstu riteņu diskiem un riepām.

Dubļusargi
Ritošās daļas rezerves daļas
Riteņu diski un riepas

Asis, stūres iekārta un ritošā daļa

Mēs sadarbojamies ar visiem vadošajiem bremžu sistēmu ražotājiem un varam piedāvāt pilnu trumuļa bremžu, bremžu disku, bremžu kluču, bremžu loku un vārpstu un regulātoru klāstu visiem komerctransporta līdzekļiem

.
Bremžu diskiem un disku bremžu klučiem mūsu klāstā piedāvājam daudzus oriģinālā aprīkojuma zīmolus vai OEM kā arī jūs varat arī izvēlēties  Winkler zīmolu.

Bremžiu iekārtas

Bremžu iekārtas

Mūsu centrālajās noliktavās glabājās ap 850 lokšņu, parabolisko un velkojošo sviru atsperu, 500 dažādu ritošo silfonu un salokāmo silfonu pneimatiskajai balstiekārtai un 700 dažādu veidu amortizatorus.


Mēs sadarbojamies ar vadošajiem atsperu ražotājiem, un tāpēc mēs spējam nodrošināt nemainīgi augstu produktu kvalitāti. Mūsu klāstu papildina atsperu skavas, atsperu skrūves, atsperu skrūves, dobās gumijas atsperes un daudz kas cits.


Mūsu noliktavā atradīsiet amortizātors priekš autobusiem, kravas automašīnām, furgoniem, kabīnēm, piekabēm un puspiekabēm.

Atsperojums un amortizācija
Atsperojums un amortizācija

Atsperojums un amortizācija - tērauda atsperes, pneimatiskās atperes un amortizātori

Piedāvājam visu nepieciešamo  komerctransporta saspiestā gaisa sistēmām no vienkāršām gaisa tvertnēm līdz sarežģītiem modulatoriem.                                                        
Mūsu piedāvajumu klāstā ir viss jūsu komerctransportam pneimo sistēmai -  bremžu vārsti, bremžu spēka regulatori, bremžu kameras, kompresori, sausinātāji, tvertnes un savienojumi, u.c..    

Pneimo un gaisa sistēmas
Pneimo un gaisa sistēmas

Pneimo un gaisa sistēma

Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums.


Piedāvājam priekšējā un aizmugurēja apgaismojuma lukturus, miglas lukturus,gabarīta lukturus, papildus lukturus, spuldzes, bākugunis, elektroinstalācijas materiālus, riepu spiediena sensorus, atpakaļskata kameras, mikrafonus, slēdžus, starteri, ģenerātori, u.c.


Mūsu  produktu klāstā ir izplatītākie zīmoli piemēram kā Hella, Valeo, Magneti Marelli, Osram, Philips, Narva,Aspöck, u.c.c..     

Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums
Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums
Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums
Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums

Automobiļa apgaismojums un elektriskais aprīkojums

Pie mums jūs atradīsiet plašu vadošo ražotāju klāstu  komerctransporta virsbūves sastāvdaļām – no spārniem līdz aizmugurējiem pacēlājiem, sakabes piekabēm, jūgstieņiem, cilpām, transportēšanas saldēšanas agregātiem. Piedājam produktus no tādiem ražotājiem ka Jost, SAF, Holland un VBG.        
Mums ir piemēroti aksesuāri visām virsbūvēm – kravu kastes pārklāji, instrumentu kastes, konteineriem kā arī transportējamās saldēšanas iekārtas no tādiem ražotajiem kā Carrier Transicold un Thermo King.


Mūsu ir noliktavā ir pieejamas slēdzenes, eņģes, sietspiedes plāksnes un viss, kas saistīts ar sānu sienu, kā arī rullīšu un aizmugures portāldurvju ruļļi un bloķēšanas mehānismi.


Mēs piedāvājam plašu piederumu un rezerves daļu klāstu jūsu aizmugurējiem kravas liftam: elektriskās sastāvdaļas ( kājas slēdži, elektromotori, jaudas releji, solenoīdi u.c.), hidraulikas lementus (hidrauliskos sūkņus, eļļas tvertnes, hidrauliskas šļūtenes, cilindrus).


Piegādājam daļas no visiem izplatītākajiem ražotajiem kā Bär Cargolift, Behrens, Dautel, Dhollandia, MBB-Palfinger, Sörensen un Zepro.

Transportlidzekļa komponenti un kravas stiprinājumi
Transportlidzekļa komponenti un kravas stiprinājumi
Transportlidzekļa komponenti un kravas stiprinājumi

Transportlidzekļa komponenti un kravas stiprinājumi

No bamperiem līdz vējstikla tīrītājiem un spoguļiem līdz vējstiklam: mēs nodrošinām jūs ar visu, kas nepieciešams jūsu kravas automašīnām un komerciālajiem transportlīdzekļiem.


Skaidrai redzamībai un drošai braukšanai, remontam un apkopei mūsu plašais ar kabīni saistīto produktu klāsts aptver visas jūsu vajadzības. Neatkarīgi no tā vai jums ir nepieciešami bamperi un spārni, jauni spoguļi labākai redzamībai mēs piedāvājam arī vējstiklus vairākos variantos, logu tīrītājus mehānismus, logtīrītāju slotiņas, atbilstošus dzinēja aizbīdņus vai vēja deflektorus. Mēs piedāvājam arī plašu durvju rezerves daļu klāstu autobusiem no daudziem ražotājiem kā piemēram Bode un Ventura.

     
Kā arī mūsu plašajā piedāvājumā atradīsiet visu, kas nepieciešams jūsu transportlīdzekļa kopšanai ( ārpusei un iekšpusei), vējstiklu un logu līmēm no blīvgumijas beidzot ar  nepieciešamajiem instrumentiem konkrētu darbu veikšanai.    

Kabīnes aprīkojums
Kabīnes aprīkojums

Kabīnes aprīkojums

bottom of page