top of page
Hidraulika un serviss

Hidraulika un serviss

Hidrauliskais aprīkojums visa veida tehnikai. Servisa instrumenti, iekārtas, ķīmija, eļļas un smērvielas

Mūsu piedajuma klāsta ir viss, kas nepieciešams hidraulikas sistēmai: nokomplektētas hidrauliskās sistēmas un īpaši pielāgotas šļūtenes, hidrauliskie cilindri, blīvkomplekti, vārsti, dalītāji, savienojumi un citas rezerves daļas, mērīšanas tehnoloģija un hidraulisko sistēmu eļļas.                                            
Piedāvājumu klāsts ir tikpat individuāls kā pati hidraulika, piedāvājam pilnu klāstu hidraulisko pielietojumu jomā. Jūs atradīsiesiet piemērotāko risinājumu no hidrauliskajām sistēmām un hidrauliskajiem piederumiem vilcējiem līdz rezerves daļām hidraulikas pielietojumam pašizgāzēju un celtņu sektorā, lauksaimniecības un mežsaimniecības tehnoloģijās, komerctransportam kā arī komunālajā sektorā (ziemas serviss, slaucīšanas mašīnas, utilizācija).                                            
Mēs piedāvājam plašu klāstu no tādiem zīmolu ražotājiem kā Parker, Bosch Rexroth, Meiller, Sunfab, Hydro Leduc, Danfoss, Interpump, Meiller. 

Hidraulika un darbnīcu aprīkojums

Hidraulika un darbnīcu aprīkojums

Pie mums varat iegādaties arī darba apģērbu, lietus jakas,  darba apavus, spectērpus un sejas maskas. Kā arī viss nepieciesamais darba drošībai - ķiveres, aizsargbrilles, aizsargi ceļiem, aizsargmaskas, u.c..

 Servisa instrumenti no tādiem ražotajiem kā Milwaukee, HAZET, KS TOOLS, Brilliant tools instrumentus un darbnīcu aprīkojumu. Kā arī iespejams iegādaties slīpripas, griezējripas, urbjus, atslegas, momentatslēgas, akumulatora bateriju ladētajus, slotas un citas nepieciesamas lietas servisa ikdienas darbam.

Servisa instrumenti un aprīkojums

Servisa instrumenti un aprīkojums

Piedāvajuma klastā atradīsiet eļļas un smērvielas, kopšanas līdzekļus kuri ir no tādiem ražotājiem kā LIQUI MOLY, EuroLub, Total un Winkler. Plašajā klāsta atradīsiet vajadzīgo eļļu, smērvielu vai kopšanas līdzekli jebkuram darba procesam kas nepieciešamas jūsu tehnikai.                                                                                       

Servisa ķīmija
Servisa papīrs
Darba drošība

Servisa ķīmija un darba drošība

bottom of page